Strona główna
O firmie
Produkty wg kategorii
Produkty alfabetycznie
Nowości
Katalog wersja angielska 
Sklepy z produktami Foran
Artykuły o produktach Foran
Linki

Kontakt
Producent:
FORAN EQUINE PRODUCTS
CHERRY ORCHARD INDUSTRIAL EST.
DUBLIN 10,
IRELAND


• O firmie
Firma Foran jest ściśle zakorzeniona w Irlandzkim przemyśle jeździeckim. Irlandzkie jeździectwo sławne jest na całym świecie dzięki jakości i sukcesom ich niezliczonych końskich sportowców- od koni wyścigowych przez skokowe do WKKWistów
Irlandia cały czas hoduje najwyższej jakości konie osiągające wiele sukcesów na arenie międzynarodowej.

 • Misja
Misją firmy Foran jest polepszenie zdrowia, dobrego samopoczucia oraz dobrobytu koni sportowych.
Ponad ćwierć wieku doświadczenia firmy udało się połączyć z nowoczesnymi technologiami i tak powstała szeroka gama najwyższej jakości produktów, zaprojektowanych aby utrzymać konie zdrowe, w kondycji pozwalającej na wykorzystanie maksimum ich możliwości podczas startów w zawodach.


 • Zespół
W skład doświadczonego zespołu firmy Foran wchodzą chemicy oraz weterynaryjni eksperci, którzy blisko współpracują w projektowaniu, produkcji i testowaniu produktów, tak aby spełnić najwyższe oczekiwania naszych klientów. Ciągła współpraca miedzy wytwórcą, klientem oraz dostawcą jest kamieniem węgielnym sukcesu produktów firmy Foran

 • Lider rynku
W firmie Foran priorytetem jest koński dobrobyt. Zrozumienie wymagań żywnościowych i dążenie do perfekcji umożliwiło nam zdobycie czołowej pozycji  na międzynarodowym rynku jeździeckim.
Foran Equine Products jest członkiem BETA - British Equestrian Trade Association, który zajmuje się istotnymi zagadnieniami przemysłu jeździeckiego oraz  ich indywidualnych członków.
Partnerzy:


Portal Ogólnopolska Giełda Koni - www.gielda-koni.com.pl  Portal Podkuwacze - www.podkuwacze.com.pl